Klocki 

Klocki dla dzieci to zabawki, z którymi maluchy mają styczność od najwcześniejszych miesięcy swojego życia. Ich wartość dla młodych umysłów i ciał dzieci jest nie do przecenienia. Układając budowle z klocków, Wasze pociechy rozwijają niemal wszystkie swoje zmysły. Pobudzana jest ich kreatywność, dziecko uczy się kolorów, zmysł dotyku dziecka styka się z różnymi kształtami klocków. Wy także możecie przyłączyć się do zabawy, dzięki czemu spędzicie ze swoimi pociechami mnóstwo wspólnych, kolorowych chwil. W najmłodszych latach życia Waszego dziecka możecie wybrać najprostsze klocki dla dzieci, by z czasem, wraz z rozwojem dziecka, przechodzić do coraz trudniejszych, konstrukcyjnych zestawów, pozwalających tworzyć nawet duże budowle lub pojazdy! Klocki dla dzieci to wiele barw, kształtów, kolorów, a przede wszystkim – uśmiechu na twarzach układających!

Wybierzcie zestaw klocków dla dzieci z oferty naszego sklepu internetowego z Poznania już teraz! Dzięki zakupom w Elfie Wasze pociechy już nigdy nie będą się nudzić!

There are 1933 products.

Podkategorie

na stronie
0 Recenzje
18,00 zł
Brak na magazynie
Świat bajek przedstawiony na 24elementowych klockach obrazkowych. Łatwe do układania, idealne dla małych dzieci, rozwijające umiejętności manualne, kształcące pamięć i doskonalące postrzeganie wzrokowe. Przeznaczone dla dzieci od 3 lat.
0 Recenzje
9,00 zł
Brak na magazynie
Klocki obrazkowe 6 elementów Łatwe do układania, idealne dla małych dzieci, rozwijające umiejętności manualne, kształcące pamięć i doskonalące postrzeganie wzrokowe.
0 Recenzje
64,00 zł
Brak na magazynie
Zacznij budować!Duży format pozwala dziecku tworzyć i dalej rozbudowywać skonstruowany świat. - Wymiary: 38,1 x 38,1 cm - Klocki nie są dołączone do zestawu.
0 Recenzje
40,00 zł
Brak na magazynie
Zestaw klocków upamiętniający Powstanie Warszawskie. Zestaw przedstawia Powstańca, Volkswagena Kubelwagen, żołnierza niemieckiego i barykady.
0 Recenzje
66,00 zł
Brak na magazynie
Podwodne klockiKlocki o unikalnym kształcie i żywych kolorach zainspirują do tworzenia nowych budowli i historii do opowiadania. Nie ma dobrych i zlych sposów zabawy z tymi klockami. Możesz cały czas próbowac...
0 Recenzje
60,00 zł
Brak na magazynie
Kolorowe klocki, 50 elementówW zestawie znajduje się 50 klocków różnych kolorów i kształtów zapakowanych w praktyczne wiaderko.
0 Recenzje
201,00 zł
Brak na magazynie
REKLAMA TV: od 29 listopada do 15 grudnia, 2013.Model wyrzutni powstał w oparciu o amerykański odpowiednik produkowany od 1985 roku, a od 1989 wyrzutnia ta jest produkowana również w Europie. Model wyposażony w...
0 Recenzje
17,00 zł
Brak na magazynie
Drewniane klocki obrazkowe, 9 elementów9 klocków w drewnianym pudełku daje możliwość ułożenia 6 obrazków.W zestawie obrazki poglądowe, które ułatwią dziecku samodzielne...
0 Recenzje
10,00 zł
Brak na magazynie
Klocki obrazkowe, 9 elementówŁatwe do układania, idealne dla małych dzieci, rozwijające umiejętności manualne, kształcące pamięć i doskonalące postrzeganie wzrokowe.
0 Recenzje
88,00 zł
Brak na magazynie
Klocki konstrukcyjne, 115 elementówDo zbudowania: 3 modele (wózek, wózek widłowy i wózek widłowy z paletą).
0 Recenzje
8,00 zł
Brak na magazynie
Mała Armia to unikalna marka klocków Cobi. Zestawy powstały w oparciu o temetykę militarną. Przy tworzeniu wielu modeli wzorowano się na oryginalnych pojazdach używanych przez prawdziwe wojsko. Chłopcy...
0 Recenzje
11,00 zł
Klocki  edukacyjne, 12 elementówŁatwe do układania, idealne dla małych dzieci, rozwijające umiejętności manualne, kształcące pamięć i doskonalące postrzeganie wzrokowe.
Pokazuje 1 - 12 z 1933 szt. produktów